Recommended Suppliers Antwerp

Company Sector Contact Stand nr.
Aksident alternatieve huwelijksceremonie www.aksident.be 3016
Ann van de Broeck live zang www.annvandenbroeck.be Fashion Theatre
Anne-Sophie Smartshopping kleding www.anne-sophie.be 2020
Bijorca juwelier www.bijorca.be 2009
Boetiek Maya bruidskleding www.boetiek-maya.be 2003
Boutique Couture bruidskleding www.boutiquecouture.be 1008
Bruidsmagazine For Lovers bruidsmagazine www.forlovers.be inkom
Café Costume herenkleding www.cafecostume.com 2017
Ceremonie LPP ceremonievervoer www.ceremonielpp.be 3020
Chris Corn live zang www.chriscorn.be 1000
Cocktail Creations all-inclusive cocktailservice 0496/75 69 17 1020
Cohibar feestlocatie www.cohibar.be 2013
D & A drukwerk en video www.huwelijkengeboorte.be 3025
Dansstudio 1 2 3 dans Davy Brocatus www.dansstudio123.be 1026
De Cock Men herenkleding www.decockfashion.be 3010
De Flitspaal - de Praatpaal fotohokje - videogastenboek www.deflitspaal.be 3006
De Goede Bloemen bloemen - bruidsboeketten www.degoedebloemen.be 2012
deMens.nu dienstverlening www.demens.nu 3002
Drukkerij Vekemans drukkerij www.drukkerijvekemans.be 2004
E & R kleding www.ERwedding.be 2000
Elke Van Herck Exclusive Jewellery juweelontwerp www.elkevanherck.com 2037
En Danseuse sfeerorkest www.atmosfeerconcept.com 2041
Entre 2 Côtes feestkeuken op locatie www.entre2cotes.be 2019
Falconry Hihanska vzw uilen & roofvogels www.falconry-hihanska.be 1024
Farah Love bruidskleding www.farahlove.be 1018
Fede Di Oro juwelen www.eigencreaties.be 3011
Feestflitser mobiele fotopaal www.feestflitser.be 1005
Foto Hilde Collier fotografie www.fotocollier.be 2039
Foto Mie-Ro fotografie www.foto-miero.be 2035
Foto Wilga fotografie www.fotowilga.be 3001
Fotografie Alex Vervaeck fotografie www.alexvervaeck.be 3019
Fotohuis Lovendegem fotografie www.fotohuislovendegem.be 3013
Goudsmid Tanje Katzmann juwelen www.goudsmid-katzmann.be 2029
Guy-David Lambrechts herenkleding www.antieke-manchetknopen.be 2011
Helianthus bloemen - bruidsboeketten www.bloemen-helianthus.be 1019
Het Bruidshuis bruidskleding www.bruidshuis.be 3004
Het Bruidsparadijs uw huwelijk van A tot Z www.bruidsparadijs.be 3004
Het Feestbusje Mobiele bar www.feestbusje.be 2043
Het Fotohuis Geel fotografie www.het-fotohuis.be 2006
Histoire d'Or juwelen www.histoiredor.be 1006
Huis Happaert feestlocatie www.huishappaert.com 2016
Ines B - het Juweelatelier juweelontwerp www.inesbouwen.be 2005
Invitegroup feestlocatie www.invitegroup.be 1007
Ipon fotografie www.ipon.be 2002
Juweelontwerp Hans Sonnaert juweelontwerp www.hanssonnaert.be 3003
Juwelen Henri Dom juwelen met parels www.parelsdom.be 2021
Juwelen L&A juwelen www.l-a.be 1011
Juwelier Eversen juwelier www.juweliereversen.be 3018
Karina Misplon Wedding Services weddingplanner www.karinamisplonwedding.be 2018
Kasteel Tivoli feestlocatie www.kasteeltivoli.be 2023
Koonings kleding www.koonings.com 2033
Labaere herenkleding www.labaere.be 3007
Lauwers ceremonievervoer - reizen www.lauwers.be 1012
Linx kleding www.linx-fashion.be 1015
Madame Musique live muziek www.madamemusique.be 3008
Maxims Couture bruidskleding www.maximscouture.be 1025
Michèle Feyaerts visagiste www.bruidsmakeup-3000.be 3029
Motionpictures - cinema filmzaal www.motionpictures.be 1030
Motionpictures foto/video www.motionpictures.be 1028
Nicky Vankets kleding www.nickyvankets.com 3023
Panta Rhei juweelontwerp www.juwelen-pantarhei.be 1014
Perfect Celebrations weddingplanner/ceremoniemeester www.perfectcelebrations.be 3005
Pictures with attitude fotografie www.pictureswithattitude.be 1003
Posi-tief Fotografie fotografie www.huwelijksfotograaf.be 3014
RAL Ballooning ballonvaarten www.ral-ballooning.be 2010
Reizen naar Afrika by Proflight reizen www.reizennaarafrika.be 3021
Rent a Lounge verhuur meubilair www.rentalounge.be 1021-1022
Robb.zilla juweelontwerp www.robbzilla.be 2008
San Marco Village feestlocatie www.sanmarcovillage.be 2007-3009
Silkfoto fotografie www.silkfoto.be 1017
Smoothmedia interactieve babbelbox guestcam www.guestcam.be 1023
Snackstore snackwagens voor evenementen www.snackstore.be 3027
Stage Events geluid-licht-speciale effecten - 0476/77.58.31 1009
Stal De Peter koetsen www.stal-depeter.be 1002 1004
Steven St Clayr kapper www.stevenstclayr.be 1009
Studio 8 feestlocatie 0496/75 69 17 1020
Studio Twee juwelen www.studiotwee.com 2025
Style tailors kleding www.styletailors.com 1016
Tailormade Suits herenkleding www.tailormadesuits.be 1013
Travel Tip huwelijksreizen www.traveltip.be 2015
Upshot fotografie www.upshotphotography.be 2031
Van der Valk Hotel Beveren feestlocatie www.hotelbeveren.be 1010
Vergo kleding www.vergo.be 2026
Wim Meeussen juweelontwerp www.wimmeeussen.be 3017
WPPM bruidloftboek www.wppm.be 3015
Deelnemers modeshow:
Cossmo herenkleding www.cossmo.be
Ian Stuart bruidskleding www.ianstuart-bride.com
Jarice bruidskleding www.jarice.com
Ladybird bruidskleding www.ladybird.nl
Linea Raffaelli bruids- en feestkleding www.linearaffaelli.com
Nicole bruidskleding www.nicolespose.it