Recommended Suppliers Antwerp

Company Sector Contact Stand nr.
Ann van de Broeck live zang www.annvandenbroeck.be 1027
Anne-Sophie Smartshopping kleding www.anne-sophie.be 2014
Argus Videoreportages video www.argusvideos.be 2006
Aura juwelen-schoenen-handtassen www.aura-online.be 2039
Beheyt Trouwringen www.duo-trouwringen.com 3018
Bijorca juwelier www.bijorca.be 2011
Boetiek Maya bruidskleding www.boetiek-maya.be 2003
Bruidsmagazine For Lovers bruidsmagazine www.forlovers.be inkom
Café Costume herenkleding www.cafecostume.com 2019
Ceremonie LPP ceremonievervoer www.ceremonielpp.be 3020
Cocktail Creations all-inclusive cocktailservice www.cocktailcreations.be 1020
D & A drukwerk en video www.huwelijkengeboorte.be 3025
Dagboekkamer video gastenboek www.dagboekkamer.be 1026
Dansstudio 1 2 3 dans Davy Brocatus www.dansstudio123.be 1013
De Praatpaal - de Flitspaal video gastenboek www.depraatpaal.be 3006
deMens.nu dienstverlening www.demens.nu 3000
Den Breckpot / Parkhotel Montreal feestlocatie www.denbreckpot.be 1030
Drukkerij Vekemans drukkerij www.drukkerijvekemans.be 2004
E & R kleding www.ERwedding.be 2000
Elite Wedding Projects video www.eliteweddingprojects.be 1005
Elke Van Herck Exclusive Jewellery juweelontwerp www.elkevanherck.com 1028
Elmevents - Chris Corn live zang www.elmevents.be 1000
Falconry Hihanska vzw uilen & roofvogels www.falconry-hihanska.be 3031
Farah Love bruidskleding www.farahlove.be 1018
Fede Di Oro juwelen www.eigencreaties.be 3011
Foto Hilde Collier fotografie www.fotocollier.be 2041
Foto Mie-Ro fotografie www.foto-miero.be 2037
Foto Wilga fotografie www.fotowilga.be 3001
Fotografie Alex Vervaeck fotografie www.alexvervaeck.be 2021
Fotohuis fotografie www.fotohuislovendegem.be 3009
Galeria Inno fotografie www.inno.be 2027
Goudsmid Tanje Katzmann juwelen www.goudsmid-katzmann.be 2031
Guy-David Lambrechts herenkleding www.antieke-manchetknopen.be 2013
Heaven Ballooning ballonvaarten www.heavenballooning.be 2015
Helianthus bloemen - bruidsboeketten www.bloemen-helianthus.be 3015
Het Bruidshuis bruidskleding www.bruidshuis.be 3002
Het Bruidsparadijs uw huwelijk van A tot Z www.bruidsparadijs.be 3004
Het Feestbusje Mobiele bar www.feestbusje.be 1011
Het Videogastenboek videogastenboek www.hetvideogastenboek.be 2005
Ines B - het Juweelatelier juweelontwerp www.inesbouwen.be 2035
Ipon foto-video www.ipon.be 2002
Janu harpiste www.janu.be 3008
Juweelontwerp Hans Sonnaert juweelontwerp www.hanssonnaert.be 3003
Juwelen Henri Dom juwelen met parels www.parelsdom.be 2023
Koonings kleding www.koonings.com 2012
Labaere herenkleding www.labaere.be 3007
Le Temps du Mois sfeerorkest www.letempsdumois.be 1015
Linx kleding www.linx-fashion.be 1014
Maxims Couture bruidskleding www.maximscouture.be 1023
Michèle Feyaerts visagiste www.bruidsmakeup-3000.be 1017
Mirlo's Cupcakes cupcakes www.mirloscupcakes.com 2010
Motionpictures foto/video www.motionpictures.be 1024
Nicky Vankets kleding www.nickyvankets.com 3023
Panta Rhei juweelontwerp www.juwelen-pantarhei.be 1012
Perfect Celebrations weddingplanner/ceremoniemeester www.perfectcelebrations.be 3014
Posi-tief Fotografie fotografie www.posi-tief.com 3012
Reizen naar Afrika by Proflight reizen www.reizennaarafrika.be 3021
Rent a Lounge verhuur meubilair www.rentalounge.be 1019-1022
Rent a Phantom ceremonievervoer www.rent-a-phantom.be 1030
Robb.zilla juweelontwerp www.robbzilla.be 2008
Robby Bolleyn Fotografie fotografie www.robby-bolleyn-fotografie.be 3019
Rosa Clara bruidskleding www.rosaclara.es 2025
San Marco Village feestlocatie www.sanmarcovillage.be 2009-3005
Snackstore snackwagens voor evenementen www.snackstore.be 3027
Stal De Peter koetsen 0497/13 66 26 1021
Steve Deelay Clos-up magie www.stevedeelay.be 2007
Steven St Clayr kapper www.stevenstclayr.be 1007
Style tailors kleding www.styletailors.com 1016
Tailormade Suits herenkleding www.tailormadesuits.be 3010
Tatiana Boutique lingerieontwerp www.tatianaboutique.be 3029
The VIP Company vervoer www.thevipcompany.be 1002-1008
Torenhof feestlocatie - vintage ijskar www.torenhof-tongerlo.be 1009
Travel Tip huwelijksreizen www.traveltip.be 2017
Trouwmagazine website www.trouwmagazine.be 3016
Upshot fotografie www.upshotphotography.be 2033
Van der Valk Hotel Beveren feestlocatie www.hotelbeveren.be 1010
Vergo kleding www.vergo.be 1025
Video Foto Service (VFS) foto/video www.video-foto-service.be 3013
Wim Meeussen juweelontwerp www.wimmeeussen.be 3017
Workshop beauty make-up-island www.schoonheidsschool.com 1003